tło

Warsztaty: Otwórz się na design – żurawie origami

  Kształt 1

  Rozpoczynamy kolejny cykl warsztatów „Otwórz się na design”! Podczas tej edycji będziemy robić ozdoby i przedmioty, które umilą wnętrza naszych mieszkań. Poznamy łatwe sposoby na odświeżenie przestrzeni, w których na co dzień przebywamy. Na warsztaty zapraszamy miłośników nowoczesnego designu, wszystkich tych, którzy lubią zmieniać zwykłe przedmioty w coś osobistego.

  23.01 – Otwórz się na design: żurawie origami
  Podczas warsztatów wykonamy instalacje z gałęzi, origami i jutowego sznurka. Wspólnie nauczymy się jak poskładać papier w żurawie origami. Gotowe ozdoby zawiesimy na nieregularnych w kształtach gałęziach. Wykorzystamy ograniczoną paletę kolorów i stworzymy dekorację, którą można będzie powiesić nad łóżkiem w sypialni lub nad stołem w salonie.

  Wstęp wolny
  Gdzie? Wymiennikownia, ul. Kartuska 20 B, Gdynia Kiedy? 23 stycznia w godzinach 16:30 – 18:30 Dla kogo? Osoby w wieku 16-35 lat
  Liczba miejsc: 20, obowiązują zapisy pod numerem telefonu (58) 6631255 lub mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl. Prosimy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe.

  Prowadząca:
  Magda Dębna – edukatorka z zakresu designu i arteterapetuka. Na co dzień pracuje w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Wierzy, że kultura jednoczy ludzi w różnym wieku i pozytywnie wpływa na wzajemne relacje. Lubi polski design i niedzielne wycieczki za miasto. Współpracowała m.in. z Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Gdańską Galerią Miejską, organizowała warsztaty podczas wielu festiwali sztuki w Trójmieście.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.