tło

IMPRO SHOW w Wymiennikowni – 10.03.2018, godz. 18:30-19:30

  Kształt 1

  IMPRO SHOW w Wymiennikowni

  Jedna z najmłodszych grup impro w kraju – IMPROV WYMIENNIKOWNIA – zaprasza na swoje pierwsze IMPROV SHOW!

  Zapraszamy do Wymiennikownia na otware show podczas którego występują członkowie grupy Improv Wymiennikownia.

  KIEDY? 10 marca 2018 roku.
  O KTÓREJ? 18:30 – 19:30.
  GDZIE? Wymiennikownia, Gdynia.

  Nowa miejscówka na mapie trójmiasta jest domem warsztatów improwizacyjnych, które odbywają się co tydzień już od prawie roku.

  Co będzie się działo? Zainspirowani programami „Whose line” czy „I kto to mówi” przedstawimy nasz własny, godzinny program podczas którego wydarzyć się może niemalże wszystko. A to dzięki Wam – gościom 🙂

  Wstęp WOLNY. Dla nas to czysta radość i możliwość sprawdzenia się 🙂

  „Wymiennikownia” to projekt skierowany do gdyńskiej młodzieży. Z działań realizowanych w ramach projektu ma skorzystać co najmniej 500 młodych osób w wieku 13-25 z różnych środowisk, po to, by mieszały się doświadczenia, umiejętności i pomysły.
  Okazji ku temu jest mnóstwo i zapraszamy do korzystania z nich! Zajęcia są całkowicie bezpłatne!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.