tło

MOVE DEM UP vol.3 – 27.10.2018

  Kształt 1

  Zapraszamy Was na trzecią już edycję warsztatów i zawodów Move Dem Up 🌴 tym razem powiększamy event 💪🏼 contest obejmuje dwie kategorie: DHQ Style Show oraz Female Show
  Jak wszystkie zajęcia w WM – warsztaty oraz wpisowe na contest są całkowicie darmowe 🙌🏼

  Warsztaty 🔥
  👉🏼 Ewelina Ekalt
  👉🏼 Maja Kozioł

  Judges 💯
  👉🏼 Ewelina Ekalt
  👉🏼 Maja Kozioł
  👉🏼 Martyna Winkelmann

  Zagra 🎧
  👉🏼 Dj Hummus

  Foto 📸
  👉🏼BuSzu_One

  Video 🎥
  👉🏼 soon

  Mc 🎤
  👉🏼 Izu

  Nagrody💰
  👉🏼 soon

  Na uczestnictwo w warsztatach i zawodach obowiązują zapisy drogą e-mailową na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  Jeden e-mail upoważnia jedną osobę do zgłoszenia. Nie ma możliwości zgłoszeń grupowych.

  W tytule e-maila prosimy o wpisanie MDU warsztaty/zawody, a w wiadomości e-mail o podanie imienia i nazwiska. Liczba miejsc na warsztaty i zawody jest ograniczona i każdorazowo wynosi 40.

  Zapisy drogą e-mailową rozpoczynają się 08.10.2018 i trwają do 15.10.2018.Weryfikacji zgłoszeń dokona organizator, informując osoby zainteresowane drogą elektroniczną do dnia 20.10.2018 o możliwości uczestnictwa lub braku miejsc w warsztatach i zawodach tanecznych.

  Na część pokazową (17:00-19:20) może przyjść każda zainteresowana wydarzeniem osoba i nie obowiązują na nią zapisy.

  Wysłanie zgłoszenia na wydarzenie Move Dem Up jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu. Każda osoba Biorąca udział w MDU, robi to na własną odpowiedzialność oraz zaświadcza o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

  REGULAMIN MOVE DEM UP 2018:

  MDU regulamin

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.