tło

Carry on Tradition – The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories – 15.12.2018

  Kształt 1

   

  Bboy Beeski / SZTEWITE GANG oraz Wymiennikownia przedstawiają:

  Carry on Tradition – The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories’

  Każdy z nas ma w sobie „cząstkę indywidualności” i aspiracje do podążania swoją własną, indywidualną drogą w życiu. Jeżeli podążasz śladami innych, zawsze będziesz deptał ich cień.

  The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories’ – to seria warsztatów, których premiera odbędzie się już 15 grudnia w Gdyni. Ich kierunek jest nietypowy. Tym razem zamiast skupiać się na nauce ruchów, zaproszeni goście podzielą się z nami najważniejszymi momentami na drodze „kariery” bboys’&bgirls’, którą kroczą od lat. Za pomocą zdjęć i materiałów video sięgniemy wspomnieniami do ich początków, łatwiejszych i trudniejszych momentów. Przybliżymy jak kreować siebie i indywidualność w tańcu w oparciu o swoje inspiracje. Dowiemy się jaką role Breaking pełni w ich dzisiejszej codzienności oraz dokąd zmierzają ich obecne działania.

  *Warsztaty są darmowe, liczba miejsc ściśle ograniczona.
  Treść dedykujemy głównie doświadczonym tancerzom, którzy identyfikują się dłuższym stażem stylu tańca jakim jest Breaking.

  *Czas trwania warsztatów: 10:00 – 15:00

  W trosce o tradycje tuż po warsztatach odbędzie się trzecia edycja jam’u – „Carry on Tradition”. Możecie być pewni „tłustego” vibe’u i „gorących” 🔥 kół.

  *Czas trwania jam’u: 17:00 – 20:00

  Liczba miejsc na uczestnictwo w jam’ie „Carry on Tradition” ściśle ograniczona.

  OBOWIĄZUJĄ ZAPISY na adres skrzynki pocztowej:
  👉 wymiennikownia@lis.gdynia.pl 👈

  Jeden e-mail upoważnia jedną osobę do zgłoszenia. Nie ma możliwości zgłoszeń grupowych.

  W tytule e-maila prosimy o wpisanie „The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories’ – warsztaty” lub „Carry on Tradition – jam”, a w wiadomości e-mail o podanie imienia i nazwiska oraz wieku.

  Zapisy drogą e-mailową rozpoczynają się 23.11.2018 i potrwają do 8.12.2018. Weryfikacji zgłoszeń dokona organizator, informując osoby zainteresowane drogą elektroniczną do dnia 10.12.2018 o możliwości uczestnictwa lub braku miejsc w warsztatach i jam’ie.

  Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu, który znajduje się tutaj:

  REGULAMIN-The-Series-of-Bboys-Bgirls-Real-Stories

  Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu, robi to na własną odpowiedzialność oraz zaświadcza o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

  Program:

  https://web.facebook.com/events/558260261263204/

   

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.