tło

Planszówkowa rozgrzewka 05.04.2019

  Kształt 1

  Festiwal gier planszowych GRAMY zbliża się do nas wielkimi krokami! Co powiedziecie na małą rozgrzewkę przed? : ) Dzięki uprzejmości firmy REBEL trafią do nas gdy planszowe, które będziecie mogli wypróbować w dniu 05.04 (piątek) w godzinach 18:00-21:00 w naszej przestrzeni w Wymiennikowni. Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w naszym planszówkowym wydarzeniu zostanie poinformowana o haśle, dzięki któremu będzie mogła wziąć udział w Festiwalu Gramy dostając na niego bilet ulgowy, czyli w cenie promocyjnej! Mamy nadzieję, że podoba Wam się nasza propozycja. Zabierajcie znajomych i wpadajcie tłumnie na nasze posiedzenie z gramy planszowym.

  Festiwal Gier Planszowych GRAMY 2019 odbędzie się w dniach 6,7 kwietnia w Gdynia Arena- wszystko szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2326864954268350/

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.