tło

13.11.2019 warsztaty psychologiczno-edukacyjne

  Kształt 1

  Zapraszamy na warsztaty psychologiczno-edukacyjne dnia 13 listopada na godzinę 16:30 do godziny 19:30, które odbędą się w Wymiennikowni, ul. Kartuska 20b – Gdynia Chylonia.

  Zajęcia skierowane zarówno do młodzieży (osoby w wieku 13-35 lat) jak i starszych odbiorców – psychologów, pedagogów, wychowawców oraz nauczycieli, którzy na co dzień pracują z młodzieżą.

  Poprowadzą specjaliści w dziedzinie depresji i innych chorób psychicznych.

  Warsztaty składają się z krótkiego wykładu edukacyjnego, gry planszowej pozwalającej wczuć się w sytuację osoby chorującej i historii osoby ex-in, czyli takiej, która ma za sobą doświadczenie z depresją. Na koniec proponujemy rozmowę ze specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Warsztaty są zupełnie bezpłatne i odpowiednie dla każdego!

  Organizatorzy: https://www.facebook.com/Dpresja-Akademia-Choroby-Prawdziwej-426818458076927/

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.