tło

Otwórz się na design – szyjemy firanówki. 20.11.2019, 17:00-19:00

  Kształt 1

  CZEŚĆ!

  Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na warsztat z szycia FIRANÓWEK z Rosegwiazdą

  Ale zaraz, zaraz… co to są firanówki?
  I kto to jest Rosegwiazda???

  Już Wam mówię!

  To Marsija i jej córka Rozalia. Razem promują ekologiczny i zdrowy tryb życia oraz ideologię lesswaste i zerowaste . Tworzą tzw firanówki i inne worki, których można używać zamiast foliówek i reklamówek. Wszystkie materiały używane do ich produkcji są pozyskiwane z drugiej i trzeciej ręki. Marsija na codzień jest wokalistką i ilustratorką. Nie krawcową. Rozalia ma 9 lat. Chcemy wam pokazać, że każdy może uszyć dla siebie i swoich najbliższych zestaw siatek, które posłużą wam przez lata nie zaśmiecając świata. Pokażemy wam jak uszyć siatki z firanek i jak samemu zrobić do nich sznurki.

  czyli….

  Będziemy szyć! Materiały będą na miejscu. Maszyny do szycia również. Potrzebujemy jeszcze Was – uczestników 🙂 Więc podaję Wam garść informacji o tym jak wziąć udział w warsztacie:

  Udział w warsztacie jest bezpłatny
  Warsztat dedykowany jest młodzieży w wieku 13-35 lat
  Liczba miejsc ograniczona
  Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń.
  Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie – napisz do nas na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl podając w treści mejla swoje imię, nazwisko oraz wiek. Odpiszemy czy się udało : )

   

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.