tło

warsztat malarski 08.09.2021, 17:00-19:00

  Kształt 1

  W środę 08.09.2021 w Wymiennikowni odbędą się warsztaty malarskie MÓW MI PICASSO, które są formą malarsko-rysunkowej ekspresji w bardzo humorystycznym wydaniu 🙂

  Warsztaty poprowadzi Martyna Winnicka, którą znacie z WM <3

  Wszystkie niezbędne materiały plastyczne znajdziecie u nas na miejscu. Jedynie co musicie ze sobą zabrać to świetny nastrój!

  Zapisujcie się, bo liczba miejsc ograniczona!

   

  GDZIE?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia

   

  KIEDY?
  08.09.2021 w środę,
  w godzinach 17:00-19:00

   

  Z KIM?
  Z Martyną – z wykształcenia artystka i kulturoznawczyni. W kręgu jej zainteresowaniem znajdują się tematy związane z polskim designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Na co dzień pracuje w Wymiennikowni!

   

  CO BĘDZIECIE ROBIĆ?
  Każdy z uczestników stworzy swój własny obraz w stylu znanego i lubianego malarza abstrakcyjnego, Pablo Picassa, który będzie mógł zabrać ze sobą do domu.

   

  DLA KOGO?
  Dla każdego w wieku 13-35 lat

   

  JAK SIĘ ZAPISAĆ?
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy:
  wymiennikownia@lis.gdynia.plW zgłoszeniu musicie wysłać swoje imię, nazwisko i wiek!

  WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.