tło

Klawy Kurier – tu tworzą młodzi

  Kształt 1

  Od września wystartował u nas projekt gazetki młodzieżowej „Klawy kurier – tu tworzą młodzi”. Jest to miesięcznik, który tworzy młodzież. To oni piszą teksty, a Wymiennikownia zajmuje się drukiem i kolportażem 🙂
  Znajdźcie tam opowiadania, wiersze, felietony a nawet horoskop!
  W tworzenie Klawego zaangażowane są również osoby obcojęzyczne, jak na przykład nasza wolontariuszka Hania, która w języku ukraińskim opisuje jak spędziła Nowy Rok w Hongkongu! Istny czad!

  A oto kilka słów od ekipy redaktorskiej:

  ✍🏼 Dlaczego warto do nas pisać?
  Publikujemy każdy tekst z pomysłem, gdyż ogromnie nam zależy na rozbudzaniu wśród młodzieży świadomości własnego ja i głosu. Przyjmujemy również grafiki, które mają wyrazić coś wartościowego.

  🌟 Dlaczego jesteśmy unikatowi?
  Dajemy wolność przekazu i jesteśmy otwarci na każdą opinię, która jest podszyta czymś dobrym.

  📃 Egzemplarze w wersji papierowej dostępne są w WM, Przystaniach Sąsiedzkich i bibliotekach oraz w X liceum Ogólnokształcącym w Gdyni.
  A jak nie macie czasu wpaść po wersje papierową, to spokojna głowa – na naszej stronie na fb, każdego miesiąca udostępniane są nowe numery w formacie pdf!

  📩 Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/groups/4551750488202921

  Jeśli i wy chcielibyście współtworzyć Klawego Kuriera (pisać teksty, robić grafiki, wrzucić przepis na ulubione ciasto czy opisać dzień ze swojego życia) to piszcie śmiało na: klawykurier@gmail.com

  A już niedługo.. październikowy numer z dreszczykiem 🕸
  Bądźcie czujni! Piona! 🙌

  fot. Iza Rutkowska