tło

POMOC UKRAINIE

  Kształt 1
  Kochana Młodzieży!
  W związku z sytuacją na Ukrainie, przestrzeń Wymiennikowni została przygotowana na przyjęcie 30 osób uchodźczych. Musimy zawiesić nasze działania stacjonarne do odwołania, ale wiemy, że zrozumiecie, bo macie wspaniałe serca. Otrzymujemy od Was wiadomości z chęcią niesienia pomocy – za wszystkie bardzo dziękujemy! ❤️ Lecz dziś jeszcze nie wiemy kto dokładnie do nas trafi i jakie będą potrzeby tej grupy. Pozostajemy z Wami z kontakcie!
  Rosną nam serca z dumy jak obserwujemy wsparcie, którym jako społeczeństwo obdarowujemy potrzebujących! Jesteśmy dziś dla siebie największą inspiracją!
  ‼️ WAŻNE ‼️
  Wymiennikownia NIE jest punktem zbiórek darów!!
  📢 ZBIÓRKI DARÓW ZNAJDZIECIE TU:
  Gdyńskim punktem zbiórki darów dla uchodźców jest Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, na ul. 3 Maja 27-31.
  Zbierane są tam rzeczy każdego rodzaju, ale wyłącznie nowe i zapakowane. Oferty pomocy różnego rodzaju (lokum, transport itp.) zgłaszajcie mailowo, na adres 📧 ukraina@gdyniapozarzadowa.pl.
  Więcej informacji ➡️ https://bit.ly/3Ix5D2W
  💙 💛 POMOC UKRAINIE
  Swoich przyjaciół i znajomych z Ukrainy, którzy przybywają do Polski, kierować możecie pod numer telefonu 📞 +48 723 236 666 (gdyńska infolinia, całodobowa i obsługiwana w języku ukraińskim).
  Zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych na Ukrainie zorganizowała też Fundacja Pomagam.pl. Datki można wpłacać na stronie ➡️ pomagam.pl/solidarnizukraina.
  Wszystkie artykuły związane z pomocą dla Ukrainy znajdują się na stronie Gdynia dla Ukrainy ➡️ https://bit.ly/3pmHjJu . Są tam opisane ulgi i ułatwienia dla osób przybywających, programy i miejsca wsparcia.
  🔔 Pomoc musi być rozłożona w czasie. Niezależnie od rozwoju sytuacji wojennej, ludzie uciekający z napadniętej Ukrainy mogą u nas spędzić wiele tygodni, może miesięcy.
  Dlatego bardzo, bardzo Was prosimy o spokojne podejście do całej sytuacji. Pomoc powinna być celowana, dostosowana do potrzeb. Dla nikogo, kto wyrazi chęć pomocy, nie zabraknie do tej pomocy odpowiedniej okazji. Jeśli nie dziś, to na pewno jutro.
  Ściskamy Was mocno i do zobaczenia! 🧡
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.