tło

SZYJEMY RĘKAWICZKI 03.11.2022

  Kształt 1
  Nic przyjemnego złapać dłonią za zimną klamkę od drzwi, rozmawiać przez telefon gdy chłód na zewnątrz czy iść za rękę w zimowy dzień 🥶❄️ Pewnie powiecie – „mamy przecież rękawiczki”, a my na to – A MACIE TAKIE, KTÓRE SAMI SOBIE ZROBILIŚCIE I NIKT INNY TAKICH NIE MA? 😃
  Wpadajcie na warsztaty, pokażemy wam jak zrobić ciepłe rękawiczki na dwa palce. 🧤
  🌎 Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia
  ⏰ Kiedy?
  03.11.2022
  17:00 – 19:00
  🏃‍♀️ Z kim?
  Warsztaty poprowadzą animatorka z Wymiennikowni Justyna i Martyna, które znacie z warsztatów.
  🥊 Co będziecie robić?
  Ciepłe i cool rękawiczki na dwa palce! Wykorzystamy ciepłe materiały i nauczmy się jak fajnie szyć ręcznym ściegiem dzierganym – co to takiego? Przekonacie się na warsztatach.
  😊 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  📃 Jak się zapisać:
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
  WSTĘP WOLNY 🙂

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.