tło

MOVE DEM UP 2022 – 19.11.2022 / ZAPISY NA ZAWODY!

  Kształt 1

  Cześć!

  Już za dwa tygodnie, bo 19.11.2022 widzimy się w Muzeum Emigracji w Gdyni na ogólnopolskich zawodach dancehallowych Move Dem Up 2022!

  Move Dem Up to zawody inspirowane kulturą Jamajki i tańcem dancehall, a tegoroczna edycja jest już 5 edycją tego wydarzenia!

  Zawody zostaną podzielone na 4 kategorie:

  🌺 DHQ Style Show (solo)
  🌺 DHQ Style Show (ekipy)
  🌺 Dancehall (solo)
  🌺 Dancehall (ekipy)

  Uczestnicy oceniani będą przez doświadczone tancerki, związane ze sceną Dancehall i to one wybiorą zwycięzców w każdej kategorii 😉

  Jury w składzie:

  🌟 Izu

  🌟 Garwasia

  🌟 Kadu

  Na zwycięzców czekają super nagrody fundowane przez sponsorów, puchary oraz dyplomy 🏆

  Obowiązują zapisy na zawody w każdej kategorii. Konieczne jest wysłanie wiadomości mailowej na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl, w tytule należy wpisać „zawody MDU” a w treści wiadomości swoje imię, nazwisko, wiek oraz kategorię sportową. W przypadku ekip prosimy o podanie ilości osób w składzie 😉

  Do osób zakwalifikowanych, organizatorzy, czyli my wyślemy zwrotne wiadomości mailowe potwierdzające uczestnictwo. Osoby zakwalifikowane muszą do nas dostarczyć wypełniony Formularz Zgłoszeniowy MDU 2022, najpóźniej w dniu zawodów lub wypełnić go na miejscu w dniu wydarzenia 🙂 W przypadku osób niepełnoletnich, na formularzu konieczny jest podpis rodzica lub opiekuna prawnego.

  ZAPISY BĘDĄ TRWAĆ W TERMINIE 9.11 – 16.11. Ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu 😉

  info dla osób, które będą wysyłać swoją muze do DJ-ki – na zgłoszenie macie czas do 11.11 a ci, którzy będą tańczyć do muzy organizatora do 16.11

  Zapoznajcie się proszę z regulaminami, które będą obowiązywać na wydarzeniu:

  Regulamin prac jury MDU 2022

  Regulamin MDU 2022 😉

   

   

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.