tło

miesiąc z JOGĄ

  Kształt 1
  Na przełomie listopada i grudnia, przez cztery tygodnie w Wymiennikowni odbywać się będą zajęcia z jogi, które poprowadzi doświadczona instruktorka Julia Szynkiewicz.
  Praktyka jogi uczy nas odpowiedniej podstawy ciała, wzmacnia nasze mięśnie oraz stawy. Podczas zajęć nauczycie się podstawowych technik oddechu oraz asan (pozycja w jodze) zarówno rozciągających jak i tych relaksujących.
  Zapraszamy wszystkich – osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z jogą, jak i te, dla których sekwencja powitania słońca to nic trudnego 😉
  🌎 Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia
  ⏰ Kiedy?
  17.11 / 24.11 / 1.12 / 8.12
  19:00 – 20:00
  🧘‍♀️ Z kim?
  Zajęcia poprowadzi licencjonowana instruktorka jogi Julia Szynkiewicz znana na instagramie jako @hand.to.toe. Julia o sobie: „Joga jest moją pasją od kilku lat i jak to często bywa.. im więcej o niej wiem, tym bardziej się w niej zakochuje 😉 Szkolenia instruktorskie rozpoczęłam pod okiem Barbary Lipskiej-Larsen we Wrocławiu, kontynuowałam szkolenie na Majorce z Victorem Hernandez, a niedawno ukończyłam kolejny kurs nauczycielski na Bali. Moim celem jest zachęcić do praktyki jak największą liczbę osób i pokazać Wam jak w krótkim czasie uspokoić głowę i zrelaksować ciało. Wierzę, że rodzajów jogi jest wystarczająco wiele, aby każdy znalazł coś dla siebie – sama jestem miłośniczką stylu Vinyasa, który opiera się na zasadzie „jeden ruch = jeden oddech” „.
  Julia zaprasza was serdecznie na czwartkowe zajęcia
  🧘‍♀️ Co będziecie robić?
  Praktykować jogę 🙂 Julia podczas praktyki postara się pokazać Wam podstawowe techniki oddechu, asany zarówno rozciągające jak i wzmacniające wasze ciała. W ciągu jednej godziny zdążycie się rozciągnąć, zmęczyć i zrelaksować. Zajęcia są przeznaczone dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i dla tych regularnie praktykujących – czyli dla WSZYSTKICH 😉
  😊 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  📃 Jak się zapisać:
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
  Wstęp wolny 😉
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.