tło

Warsztaty GIRLS DO ENGINEERING w Wymiennikowni, 28.09.2023, 17:00-18:30

  Kształt 1
  Uwaga! Tylko dla dziewczyn! 🙂
  Spotkajmy się w Wymiennikowni na inspirujących warsztatach technologicznych #girlsonly. Zajęcia odbędą się w ramach rekrutacji do programu Girls Do Engineering.
  Już 28 września (czwartek) o 17:00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty STEM. Zaproszenie kierujemy do uczennic szkół średnich z Trójmiasta.
  Model edukacyjny STEM łączy w sobie nauki ścisłe, podejście techniczne i artystyczną kreatywność. Uczestniczki warsztatu będą pracować metodą projektową, rozwijać swoje kompetencje komunikacyjne i krytyczne myślenie. Warsztat będzie poprowadzony przez Iwonę Brzózkę-Złotnicką, prezeskę Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog, doświadczoną edukatorkę i trenerkę, ekspertkę modelu STEM i pracy z nowoczesnymi technologiami. Czas trwania warsztatu: 90 minut.
  Inicjatywa Girls Do Engineering powstała w 2020 roku jako odpowiedź na stereotyp zmaskulinizowanej branży technologicznej, w której nie ma miejsca dla kobiet. Przekonujemy uczestniczki programu o możliwości obalenia szkodliwych mitów dotyczących kobiecej kariery, wzmacniamy ich poczucie własnej wartości oraz pokazujemy świat inżynierii od środka. Rekrutacja do tegorocznej, 4. edycji programu trwa do 8 października.
  Zgłoś się poprzez stronę www.girlsdoengineering.com
  Organizatorami programu są Amazon Development Center Poland oraz Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog.
  NA WARSZTAT W WYMIENNIKOWNI OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
  WYŚLIJ SWOJE IMIĘ, NAZWISKO I WIEK NA wymiennikownia@lis.gdynia.pl