tło
emoji

Jak wykorzystać AI do szybszej nauki j.obcego? 24.01.2024, 17:30-18:30

  Kształt 1

  🌐 Odkryj Magię Nauki Języków ze Sztuczną Inteligencją! 🚀

  Czy marzysz o błyskawicznym opanowaniu nowego języka obcego? Podczas godzinnych warsztatów w Wymiennikowni chciałbym Ci pokazać, że sztuczna inteligencja może stać się Twoim sprzymierzeńcem w nauce!

  🧠 Inteligentne Narzędzia Nauki:
  Quizlet, Canva i ChatGPT i Grammarly. Brzmi znajomo? Wpadnij i tak, pointegrujemy się, napijemy się herbaty/kawy, a i tak jest szansa, że dowiesz się czegoś nowego. Nie wiesz, o co chodzi? Myślę, że dzięki tym czterem narzędziom szybciej nauczysz się języka obcego i będzie to dla Ciebie przyjemniejsze. Dołącz do nas, abyś mógł cieszyć się szybkim, skutecznym i ekscytującym procesem nauki języka obcego. 🚀

  🥨 Kto poprowadzi zajęcia?
  Jestem Janek i od 3 lat jestem lektorem i tłumaczem angielskiego i niemieckiego. Więcej o mnie możecie przeczytać na instagramie @dasPreceltalk. Chciałbyś mnie poznać przed zajęciami? Masz pytania do warsztatów? Albo jakieś inne? (oprócz sztucznej inteligencji i języków obcych, trochę ostatnio kucharzę 🧑‍🍳) Napisz wiadomość na Instagramie, chętnie porozmawiam przed warsztatami.

  📱 Weźcie ze sobą swoje telefony lub laptopy, będziemy z nich korzystać! 🙂

  🚀 Kiedy?
  24.01.2024
  17:30-18:30

  🚀 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20b
  81-002 Gdynia

  🚀 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  Obowiązują zapisy – wyślij wiadomość ze swoim imieniem, nazwiskiem i wiekiem na wymiennikownia@lis.gdynia.pl

  Wstęp wolny!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.