tło
emoji

Porozmawiajmy o depresji 29.02.2024, 17:00-19:00

  Kształt 1

  W ramach Światowego Dnia Walki z Depresją zapraszamy was na spotkanie, które poprowadzi Juliana Kopczyńska – lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Absolwentka studiów podyplomowych z psychologii klinicznej, aktualnie w trakcie kursu z psychoterapii systemowej.

  Depresja to ważny temat, który może dotknąć każdego z nas, dlatego ważne jest, abyśmy czuli się swobodnie rozmawiając o tym.

  Na spotkaniu wspólnie zastanowicie się między innymi nad tym:
  ☀️ czym jest zdrowie psychiczne,
  ☀️ o co tak naprawdę chodzi z tą depresją,
  ☀️ jak reagować i rozpoznać pierwsze objawy u nas lub u naszych najbliższych,
  ☀️ oraz gdzie szukać pomocy.

  Niech to będzie okazja do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i otwartej rozmowy z profesjonalistą o zdrowiu psychicznym 🙂

  🧠 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20b
  81-002 Gdynia
  🧠 Kiedy?
  29.02.2024
  17:00-19:00
  🧠 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  🧠 Jak się zapisać?
  Obowiązują zapisy – wyślij wiadomość ze swoimi imieniem, nazwiskiem i wekiem na wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  Wstęp wolny!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.