tło

Creation is What Feeds My Soul – godz. 12.00-20.00, 9.03.2019

  Kształt 1

   

  Piotr “Beeski” Kania oraz Wymiennikownia przedstawiają:

  “Creation is What Feeds My Soul” / The Series About Sounds Definition 🎵 – To kontynuacja zamysłu serii warsztatów dedykowanych polskiej scenie Breakingowej – “The Series of Bboys’&Bgirls’ Real Stories”. 😉👌 Tym razem wydarzenie jest otwarte dla wszystkich tancerzy stylów Hip Hop’owych. Koncept oparty jest o mentalne wzbogacanie sceny, wzajemną inspiracje i wymianę doświadczenia pomiędzy tancerzami.💪😁 Podczas drugiej edycji nietypowej formy “warsztatów” – “The Series About Sounds Definition” skupimy się na muzyce. Całość rozpoczniemy od 2 godzinnego warsztatu z podstaw tworzenia podkładów muzycznych za pomocą MPC 🎹 i gramofonu. Prelekcję poprowadzi niezastąpiony Rafał “Oer” Skiba. Następnie przejdziemy do panelu dyskusyjnego. Tym razem do udziału w dyskusji zaprosiliśmy, aż 4 gości specjalnych – 2 muzyków i dwóch tancerzy. Panel dyskusyjny zostanie w pełni poświęcony muzyce i wielu zagadnieniom z nią związanych. Poznamy spojrzenie na kreowanie muzyki z perspektywy producenta, jego inspiracji, oraz wyrażania się poprzez komponowanie podkładów muzycznych. Poznamy również drugą stronę “medalu” czyli podejście do kreowania ruchu przez tancerzy w oparciu o muzykę. Trzecim etapem naszego wspólnego spotkania – “Creation is What Feeds My Soul” będzie All Styles Jam – przepełniony Hip Hop’owymi brzmieniami. W połowie zagranymi na żywo przez OERa, który specjalnie na tą okazję przygotuje dla Was tłustego muzycznego seta! Radzimy przed nie jeść do syta! 🔥 Do zobaczenia w Wymiennikowni już 9 marca. 😎🙌

  *Udział w warsztatach jest darmowy, liczba miejsc ściśle ograniczona.

  Treść warsztatów dedykujemy głównie tancerzom stylów Hip Hop.

  *Liczba miejsc na uczestnictwo w wydarzeniu “Creation is What Feeds My Soul” ściśle ograniczona.

  *OBOWIĄZUJĄ ZAPISY 📧 na adres skrzynki pocztowej 📬
  👉 wymiennikownia@lis.gdynia.pl 👈

  Jeden e-mail upoważnia jedną osobę do zgłoszenia. Nie ma możliwości zgłoszeń grupowych.

  W zależności od tego, czy chcesz wziąć udział w samych warsztatach z Oerem lub tylko w Jamie, a może tu i tu, użyj odpowiedniego tytułu w treści Twojej wiadomości. W tytule e-maila prosimy o wpisanie “Creation is What Feeds My Soul – warsztaty z Oerem” lub “Creation is What Feeds My Soul – Jam”. W wiadomości e-mail prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz wieku.

  Zapisy drogą e-mailową rozpoczynają się od 21.02.2019 o godz. 15.00 i potrwają do 28.02.2019. Weryfikacji zgłoszeń dokona organizator, informując osoby zainteresowane drogą elektroniczną do dnia 01.03.2019 o możliwości uczestnictwa lub braku miejsc w warsztatach i jam’ie.

  Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu, dostępnego tutaj:

  Regulamin Creation is What Feeds My Soul 2019

  Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu, robi to na własną odpowiedzialność oraz zaświadcza o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

  Sobota 09.03

  ● “Creation is What Feeds My Soul” – Warsztaty producenckie z Rafał “Oer” Skiba 🎵 / 12:00 – 14:00

  ● “Creation is What Feeds My Soul” – Panel dyskusyjny / 15:00 – 17:00

  ● “Creation is What Feeds My Soul” – All Styles Jam / 17:00 – 20:00

  ● After Party – “Spark My Soul ” – Więcej informacji wkrótce 🔥

  🔜Goście specjalni: Więcej informacji wkrótce

  🔜Dj: Więcej informacji wkrótce

  🔜Host: Więcej informacji wkrótce

  🎥 Za videorelację z wydarzenia odpowiadać będzie Studio Vento
  📸 Za fotorelację z wydarzenia odpowiadać będzie Gniewko Głogowski – Film i Fotografia

  Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://web.facebook.com/events/2319936991349966/

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.