tło

Dancehall w Wymiennikowni – od 7 września 2018

  Kształt 1

  Cześć dziewczyny ! Już 7 września 2018 ruszamy z nowym naborem do grup dancehall 😀 Wszystkich chętnych zapraszamy do Wymiennikowni !!!

  16.30-17.30 – nabór do grupy dancehall open (przychodzicie, uczymy się choreografii i wtedy decydujecie czy chcecie regularnie chodzić na zajęcia :D)

  17.30-18.30 – nabór do formacji Up Squad (przychodzicie, uczymy się choreografii i wtedy to my decydujemy, czy będziecie nowymi członkami ekipy :D)

  Jeśli chciałaś zrobić coś dla siebie w nadchodzącym roku, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…
  To zapraszamy Cię na zajęcia dancehall z Agnieszką !
  Są to zajęcia dla wszystkich, którzy zawsze pragnęli spróbować swoich sił w tańcu, ale coś stawało im na drodze.

  Zajęcia odbywają się od października co tydzień w piątki o 16.30 – grupa dancehall open oraz 17.30 – formacja Up Squad.
  Dlatego i Ciebie zapraszamy do tworzenia z nami dancehallowej części Wymiennikowni. Jak wszystkie zajęcia w WM, również dancehall jest za free.

  Agnieszka na zajęciach przybliży Wam czym tak naprawdę jest dancehall. Nie zabraknie masy kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki.

   

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.