tło

Ferie na mieście z Martyną 18.02-22.02.2019

  Kształt 1

  FERIE NA MIEŚCIE Z MARTYNĄ

  18.02 – 22.02.2019 czyli drugi tydzień ferii zimowych

  Codziennie od 10:00 do 13:00 – tydzień wypełniony wycieczkami na miasto w celu zwiedzania placówek kultury i głównych atrakcji gdyńskich. Oczywiście przejazdy oraz bilety wstępu są pokrywane przez Wymiennikownię 😊

  Liczba uczestników: 10 miejsc (możliwość uczestnictwa od 13 do 25 roku życia)

  Wstęp: bezpłatny

  Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl

  Karta kwalifikacyjna i regulamin:

  regulamin 2019

  Karta_-kwalifikacyjna_-uczestnika_-półkoloni

  KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ NALEŻY DONIEŚĆ NAJPÓŹNIEJ PIERWSZEGO DNIA PÓŁKOLONII! to bardzo ważne, bez niej nie wpuszczamy  Za osoby niepełnoletnie kartę wypełnia rodzic lub opiekun prawny. Część „III” i „IV” karty wypełnia organizator. W informacji o szczepieniach prosimy o zrobienie klamry z informacją „zgodnie z aktualną książeczką szczepień”. W razie pytań prosimy dzwonić do Wymiennikowni 58 663 12 55

   

  OPIS FERII:

  Ferie spędzimy odwiedzając najpopularniejsze miejsca w Gdyni wraz z Martyną Winnicką, którą znacie z Wymiennikowni. Harmonogram tygodnia wygląda następująco:

  PONIEDZIAŁEK 18.02 – HALO KULTURA, czyli odwiedzimy nowo otwartą przestrzeń artystyczną w podziemiach Hali Targowej w Gdyni wraz z przewodnikiem, który opowie nam o idei miejsca oraz o aktywnościach z nią związanych. Przestrzeń jest naprawdę ogromna i składa się na nią wiele pracowni oraz ciekawych ludzi, którzy chętnie opowiedzą o tym co robią.

  WTOREK 19.02 – OCEANARIUM AKWARIUM GDYŃSKIE, czyli obowiązkowy punkt wycieczkowy dla wszystkich miłośników Gdyni. Zobaczymy wiele niezwykłych gatunków ryb, płazów, gadów oraz innych stworzątek wodnych pochodzących z różnych rejonu świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu

  ŚRODA 20.02  – MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI, czyli poznamy historię wyjazdów z ziem polskich, która toczyła się na przestrzeni setek lat. Dowiemy się o o losach milionów zarówno anonimowych ludzi, jak i tych sławnych, których nazwiska pojawiają się w kontekście wielkich osiągnięć naukowych, sportowych, biznesowych i artystycznych. Wśród wielu atrakcji Muzeum znajdziemy również kilkumetrową, multimedialną instalację globu, poświęconą polskiej obecności na świecie, czy projekt Batory w budowie – w ramach którego powstaje największa na świecie makieta statku pasażerskiego.

  CZWARTEK 21.02 – Centrum Nauki Experyment, czyli w sposób namacalny na własną rękę przeprowadzimy eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.  Stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, także sami w bezpiecznych warunkach będziemy przeprowadzać doświadczenia i badać zjawiska z różnych dziedzin nauki.

  PIĄTEK 22.02 – Muzeum Miasta Gdynia, czyli na własne oczy zobaczymy kilkadziesiąt tysięcy obiektów: fotografii, pocztówek, dokumentów życia społecznego, plakatów, planów, map, dzieł sztuki, które stały się bazą zbioru Muzeum Miasta Gdyni, które  jest źródłem wiedzy o przeszłym i aktualnym życiu miasta i jego mieszkańców, które niezmiennie fascynuje turystów i jest źródłem dumy ciągle nowych pokoleń gdynian.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.