tło

Ferie zimowe w WM: Dancehall

  Kształt 1

  Ferie zimowe w WM: Dancehall

  5 lutego – 9 lutego, godz. 10:00-13:00

  Jeśli chciałabyś zrobić coś dla siebie, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…Zapraszamy Cię na ferie, prowadzone przez Agnieszkę Miazgę, która brała udział w licznych zawodach i eventach z tancerzami z całego świata. Dancehall to taniec i gatunek muzyczny wywodzący się z Jamajki, powstały pod koniec lat 60. z klasycznego reggae. Na zajęciach nie zabraknie masy różnych kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki. Każdy trening uzupełniany jest o przekazywanie wiedzy na temat kroków, ich twórców oraz kultury jamajskiej. Taniec to wspaniała metoda na utrzymanie dobrej formy przez cały rok, zwiększenie świadomości ciała i wzmocnienie pewności siebie.

  Prowadząca:
  Agnieszka Miazga
  Swoją przygodę z tańcem zaczynała od styli streetowych. W 2013 roku odkryła dancehall, w którym się zakochała. Zaczynała w gdańskiej ekipie Ketch A Fire. Obecnie członkini ekipy So!Dancehall prowadzonej przez Izu. Na co dzień prowadzi zajęcia dancehall w Wymiennikowni oraz jest trenerką formacji Mad Roses. Jest certyfikowaną instruktorką tańca. W 2016 roku znalazła się w TOP 8 na zawodach Dancehall Challenge, w duecie z Aleksandrą Garwacką. Nawiązała współpracę z warszawską ekipą SalsHall Ortodox, z którą wystąpiła w półfinałowym odcinku programu Mam Talent oraz brała udział w pokazie na koncercie RDX. W 2017 roku została finalistką zawodów Slavic Dancehall Queen. Dancehall Queen Style to element dancehallu, któremu poświęca najwięcej uwagi. Swoją technikę headtopa wyniosła z zajęć break’a i jak twierdzi – jest w stanie nauczyć tego tricku każdego.

  Liczba uczestników: 20 osób od 13 roku życia
  Wstęp: bezpłatny
  Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania w Wymiennikowni i na stronie www.wymiennikownia.org

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.