tło

Kreatywne pakowanie prezentów 19-21.12.2022

  Kształt 1
  Ho Ho Ho! 🎄🎄🎄🎄
  Papiery do pakowania o różnych wzorach i kolorach, świeże gałązki jodły, świąteczne naklejki oraz ozdoby, metaliczne markery, sznurki, kolorowe tasiemki – to i jeszcze więcej będzie czekało na was w Wymiennikowni na specjalnie przygotowanym stanowisku do kreatywnego pakowania prezentów w dniach 19.12 – 21.12!
  🎄🎅🌟☃️❄️🍪🎁🔔🎶
  Pamiętając o tych, którzy wykorzystali już zasoby swojej kreatywności do tworzenia prezentów – na miejscu znajdziecie mnóstwo przygotowanych przez nas inspiracji 😉
  To co ma największą wartość w przygotowywaniu prezentów – a już samo własnoręcznie zapakowanie prezentu może nim być, jest przede wszystkich czas i uwaga, którą poświęcamy dla drugiej osoby. Prezentem może być coś naprawdę małego, ale pięknie zapakowane, z osobistym liścikiem lub życzeniami prosto z serduszka, na pewno wywoła na twarzy obdarowanego ogromny uśmiech ❤️
  Weźcie ze sobą swoje prezenty i przychodźcie. Czekamy na was ❤️
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.