tło

Świąteczne Last Minute z Wymiennikownią

  Kształt 1

  Święta coraz bliżej, a Wy nie macie prezentów dla najbliższych? Liczycie na Świętego Mikołaja, Dziadka Mroza lub Gwiazdora? W tym roku mogą nie dotrzeć – może im być trudno w sytuacji epidemicznej i przy zamkniętych granicach. Na szczęście nie wszystko stracone! Wymiennikownia przybywa na ratunek.

  Już dziś zapraszamy na Świąteczne Last Minute z Wymiennikownią. Od 14 do 21 grudnia będziecie mieli okazję nauczyć się, jak własnoręcznie stworzyć upominki – praktyczne, jedyne w swoim rodzaju i w ekologicznym duchu.

  Podczas tygodnia Świątecznego Last Minute, dzięki @makramiarka zgłębicie tajniki sznurkowych splotów ucząc się jak zrobić podstawowe węzły, a następnie kwietniki, natomiast @znaturydoskory pokaże jak wykonać naturalne kosmetyki, m.in. czekoladowy balsam do ust albo cynamonową maskę do włosów. Oczywiście wszystkie tutoriale będą udostępnione w formie online na naszym profilu na Facebooku – dzięki temu będziecie także mogli do nich powrócić w dogodnym dla Was terminie.

  Pamiętajcie, nie trzeba wydawać kroci, aby wręczać wartościowe upominki. Własnoręcznie wykonane prezenty to świetny sposób, aby dać komuś do zrozumienia, jak wiele dla Was znaczy.

  Do dzieła!

  PS. Mamy też do Was malutki apel. Jeśli nie macie czasu lub chęci na stworzenie czegoś własnoręcznie, bardzo Was prosimy, decydując się na zakup prezentów pomyślcie o małych manufakturach, twórcach rękodzieła i domowych produktów własnej roboty – dzięki Wam będą mogli spędzić święta na bogato.

  Więcej:  http://www.facebook.com/wymiennikownia

  https://www.facebook.com/events/

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.