tło

WARSZTATY – DOMKI DLA OWADÓW 17.05.2022

  Kształt 1
  Zastanawialiście się kiedyś jak ważne w naszym ekosystemie są owady zapylające? Ile dobroci dzięki nim doświadczamy? Dzięki nim rośliny rodzą owoce – owady w poszukiwaniu nektaru i pyłku przenoszą go z jednego kwiatka na drugi. A jak my możemy im w tym pomóc? Wszystkiego dowiecie się na warsztatach 🌼 🐝
  🥀 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia
  🌸 Kiedy?
  17.05.2022
  17:00 – 19:00
  🦋 Z kim?
  Warsztaty poprowadzi nasz wolontariusz Marek, którego poznałyśmy podczas przebywania osób uchodźczych w Wymiennikowni, bardzo nam wtedy pomagał. I tak polubił to miejsce i Was, że chce z nami zostać już na zawsze 🌞 Marek uwielbia majsterkowanie, dlatego zaoferował się, że przeprowadzi dla Was jeszcze nie jedna kreatywne warsztaty! Zobaczycie go jeszcze w WM nie raz 😊
  🐝 Co będziecie robić?
  Każda osoba wykona własnoręcznie domek dla owadów. Wszystkie potrzebne materiały do zbudowania takiego domku tj. deski, siatka, gwoździki oraz część materiałów do wypełnienia znajdziecie na miejscu. Ale możecie zabrać też coś ze sobą, to lista proponowanych materiałów:
  🦗 słoma lub trzcina (super jakby były puste w środku)
  🦗 szyszki i suche liście
  🦗 łodygi krzewów tj. jeżyny, róże lub bez
  🦗 cegły “dziurawki”
  Oczywiście po warsztatach, każdy z Was zabiera swój domek ze sobą!
  🌻 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  📃 Jak się zapisać:
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  🌿 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
  WSTĘP WOLNY!
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.