tło

WARSZTATY – ORIGAMI 10.05.2022

  Kształt 1
  Origami to sztuka składania papieru wywodząca się z Chin, która rozwinęła się w Japonii. To zdecydowanie bardzo relaksująca forma warsztatów. Wpadajcie, Artur pokaże Wam jak wyczarować coś czadowego ze zwykłej kartki papieru! A, że zrobiło się ciepło i każdego to cieszy – to tematem przewodnim będzie WIOSNA! 🌸
  📌 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia
  🔔 Kiedy?
  10.05.2022
  18:00 – 19:30
  👩 Z kim?
  Warsztaty poprowadzi Artur Zieliński, która ma 19 lat i jest osobą dorosłą ze spektrum autyzmu. Jego hobby jest origami – Artur potrafi złożyć nie tylko samoloty, ale też żurawia, ośmiornicę i jednorożca!
  Do tej pory przeprowadzał już warsztaty w AQQ Montessori, a miesiąc temu w Szkole Podstawowej DAR. Liczy na to, że i tym razem, uczestnicy będą zadowoleni i wszyscy będą się świetnie bawić!
  Oprócz origami pasjonuję się grami planszowymi (ulubione to szachy), ligą hokejową NHL oraz programowaniem gier w Scratchu. Uwielbia zagraniczne podróże, gdzie może spróbować lokalnych dań.
  🥢 Co będziecie robić?
  Podczas warsztatów Artur opowie Wam, czym jest sztuka składania papieru – origami, a następnie wspólnie z złożycie aż 3 wzory! Tematem przewodnim będzie wiosna 🌿
  Dzięki warsztatom:
  – rozwiniecie myślenie twórcze i konstrukcyjne oraz wyobraźnię przestrzenną
  – nauczycie się dokładności i cierpliwości
  🐨 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat 🌞
  📃 Jak się zapisać:
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  💢 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
  Wstęp wolny!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.