tło

WARSZTATY WYPLATANIA Z WIKLINY 11.08.2021

  Kształt 1

  Tak jak zapowiadałyśmy, zapraszamy na kolejne warsztaty! Tym razem będziecie mogli spróbować swoich sił w starym rzemiośle – wyplataniu z wikliny! Na pewno nie raz mieliście w rękach piękny wiklinowy kosz, czy siedzieliście w wyplecionym fotelu – na warsztatach będzie mogli dowiedzieć się ile pracy potrzeba aby wykonać takie dzieło.

  GDZIE?
  w Wymiennikowni na ul. Kartuskiej 20B w Gdyni

  KIEDY?
  w środę 11.08 w godzinach 17:00 – 19:00

  Z KIM?
  Warsztaty przeprowadzi Magdalena Korbuszewska – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, czeladniczka w zawodzie koszykarz plecionkarz, doświadczona instruktorka, artystka. Potrafiąca wypleść z wikliny niesamowite rzeczy!

  CO BĘDZIECIE ROBIĆ?
  Tematem warsztatów będzie wyplecenie prostej tacy oraz dekoracyjnych drobiazgów z wikliny. Znajdzie się również czas na ciekawostki o wiklinie i plecionkarstwie w Polsce i na świecie oraz czym dokładnie owa wiklina jest. Jak sama Magdalena mówi: ”
  Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby, które miały kontakt z wikliną, jak i tych, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił w tym rzemiośle. Ostrzegamy – wyplatanie wciąga i wzbudza emocje ”
  Oczywiście po zakończonych warsztatach swoje dzieła będziecie mogli zabrać ze sobą

  DLA KOGO?
  Dla każdego w wieku 13-35 lat

  ✍🏼 JAK SIĘ ZAPISAĆ?
  Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy:
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl

  W zgłoszeniu musicie wysłać swoje imię, nazwisko i wiek!

  WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.