tło

Wymiennikownia marzec, kwiecień, maj 2020 – Sprawdź, co u nas

  Kształt 1

  Wymiennikownia w czasach pandemii

  Hej!

  Mimo, że budynek Wymiennikowni pozostaje zamknięty, my wcale nie zwalniamy tempa! Przez te dwa miesiące mogliście co tydzień uczyć się z nami w poniedziałki rysunku z Maciejem Bukowskim, we wtorki podstaw improwizacji teatralnej z Maciejem Jesionowskim. Materiały można znaleźć na Facebooku Wymiennikowni pod tym linkiem:

  https://www.facebook.com/wymiennikownia/ .

  Swoimi filmikami dzieliły się także grupy taneczne kpop: GLOSSY, XEN_US oraz NAERO, z którymi można nauczyć się podstawowych kroków i obejrzeć całe choreografie z prywatnych archiwów. Dzięki uprzejmości tancerzy, którzy na co dzień trenują w Wymiennikowni, swoje prywatne nagrania udostępnili także B-boye, którzy pokazywali jak radzą sobie z pandemiczną nudą. To wszystko wciąż możecie zobaczyć bez wychodzenia z domu. Pozostajemy także w stałym kontakcie z Wami – mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl i przez Facebooka: wymiennikownia@lis.gdynia.pl.

  Z nowinek, które się dzieją: już niedługo ruszą prace nad parkiem kieszonkowym przy Wymiennikowni (realizowane w ramach zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego 2019), pojawi się nowa zielona przestrzeń, przyjazna wszystkim. Park kieszonkowy to miejsce sąsiedzkie, bez ograniczeń wiekowych, dostosowane także dla osób z niepełnosprawnościami. Łącznie powstanie dziewięć takich parków. Poza tym przy Wymiennikowni takie skwerki znajdziecie przy Wzgórzu Świętego Maksymiliana, na Działkach Leśnych, Grabówku, Leszczynkach, Pogórzu, Pustkach Cisowskich – Demptowie i Wielkim Kacku. Mamy nadzieję, że wybierzecie się na spacer w poszukiwaniu tych miejsc i opowiecie nam o tym!

  14 maja mogliście zobaczyć Martynę Winnicką w debacie online dotyczącej przeniesienia dotychczasowych działań dla mieszkanek i mieszkańców Gdyni do sieci. Opowiadała o pracy z młodzieżą i o tym jak Wymiennikownia utrzymuje kontakt z uczestnikami podczas pandemii.
  Pod tym linkiem możecie obejrzeć debatę jeszcze raz:

  https://www.facebook.com/UrbanLabGdynia/videos/570234640295996/

  Wiemy, że bardzo czekacie na spotkanie się w Wymiennikowni, wciąż prosimy Was o odpowiedzialność i jeszcze odrobinę cierpliwości. Póki co pozostajemy dla Was internetowo! Możecie śledzić naszego Facebooka, albo poczytać o nas np. w tym artykule:

  https://www.gdynia.pl/spoleczenstwo,7580/badz-w-kontakcie-z-wymiennikownia,549118?fbclid=IwAR3PsgrSi5x1fIPKNbSvD_MIzowudFCFSWCaYKrSyxCkOkO9cQfdx7Ak9NA.

   

  Do zobaczenia!

  Martyny z WM

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.