tło

Letnie warsztaty taneczne K-POP 13.07.2018

  Kształt 1

  K-Pop to gatunek łączący najróżniejsze odmiany popu wywodzące się z Korei, w którym ważna jest nie tylko sama muzyka, ale i cały performance, który ją otacza – stylizacje, koncepty i przede wszystkim choreografie. Na półkoloniach z K-Dance (9.07-13.07.2018) uczyłyśmy się tańczyć układy swoich ulubionych artystów takich jak BTS, EXO, Seventeen czy Blackpink, pracując nie tylko nad samą progresją ruchów, ale i nad synchronizacją tańca z muzyką oraz resztą grupy czy poprawnym lip-sync do piosenki.

  Fot. M.Dębna

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.