Klawy Kurier – tu tworzą młodzi

Od września wystartował u nas projekt gazetki młodzieżowej „Klawy kurier – tu tworzą młodzi”. Jest to miesięcznik, który tworzy młodzież. To oni piszą teksty, a Wymiennikownia zajmuje się drukiem i kolportażem 🙂
Znajdźcie tam opowiadania, wiersze, felietony a nawet horoskop!
W tworzenie Klawego zaangażowane są również osoby obcojęzyczne, jak na przykład nasza wolontariuszka Hania, która w języku ukraińskim opisuje jak spędziła Nowy Rok w Hongkongu! Istny czad!

A oto kilka słów od ekipy redaktorskiej:

✍🏼 Dlaczego warto do nas pisać?
Publikujemy każdy tekst z pomysłem, gdyż ogromnie nam zależy na rozbudzaniu wśród młodzieży świadomości własnego ja i głosu. Przyjmujemy również grafiki, które mają wyrazić coś wartościowego.

🌟 Dlaczego jesteśmy unikatowi?
Dajemy wolność przekazu i jesteśmy otwarci na każdą opinię, która jest podszyta czymś dobrym.

📃 Egzemplarze w wersji papierowej dostępne są w WM, Przystaniach Sąsiedzkich i bibliotekach oraz w X liceum Ogólnokształcącym w Gdyni.
A jak nie macie czasu wpaść po wersje papierową, to spokojna głowa – na naszej stronie na fb, każdego miesiąca udostępniane są nowe numery w formacie pdf!

📩 Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/groups/4551750488202921

Jeśli i wy chcielibyście współtworzyć Klawego Kuriera (pisać teksty, robić grafiki, wrzucić przepis na ulubione ciasto czy opisać dzień ze swojego życia) to piszcie śmiało na: klawykurier@gmail.com

A już niedługo.. październikowy numer z dreszczykiem 🕸
Bądźcie czujni! Piona! 🙌

fot. Iza Rutkowska

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.