Ferie na mieście z Martyną 18.02-22.02.2019

FERIE NA MIEŚCIE Z MARTYNĄ

18.02 – 22.02.2019 czyli drugi tydzień ferii zimowych

Codziennie od 10:00 do 13:00 – tydzień wypełniony wycieczkami na miasto w celu zwiedzania placówek kultury i głównych atrakcji gdyńskich. Oczywiście przejazdy oraz bilety wstępu są pokrywane przez Wymiennikownię 😊

Liczba uczestników: 10 miejsc (możliwość uczestnictwa od 13 do 25 roku życia)

Wstęp: bezpłatny

Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl

Karta kwalifikacyjna i regulamin:

regulamin 2019

Karta_-kwalifikacyjna_-uczestnika_-półkoloni

KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ NALEŻY DONIEŚĆ NAJPÓŹNIEJ PIERWSZEGO DNIA PÓŁKOLONII! to bardzo ważne, bez niej nie wpuszczamy  Za osoby niepełnoletnie kartę wypełnia rodzic lub opiekun prawny. Część „III” i „IV” karty wypełnia organizator. W informacji o szczepieniach prosimy o zrobienie klamry z informacją „zgodnie z aktualną książeczką szczepień”. W razie pytań prosimy dzwonić do Wymiennikowni 58 663 12 55

 

OPIS FERII:

Ferie spędzimy odwiedzając najpopularniejsze miejsca w Gdyni wraz z Martyną Winnicką, którą znacie z Wymiennikowni. Harmonogram tygodnia wygląda następująco:

PONIEDZIAŁEK 18.02 – HALO KULTURA, czyli odwiedzimy nowo otwartą przestrzeń artystyczną w podziemiach Hali Targowej w Gdyni wraz z przewodnikiem, który opowie nam o idei miejsca oraz o aktywnościach z nią związanych. Przestrzeń jest naprawdę ogromna i składa się na nią wiele pracowni oraz ciekawych ludzi, którzy chętnie opowiedzą o tym co robią.

WTOREK 19.02 – OCEANARIUM AKWARIUM GDYŃSKIE, czyli obowiązkowy punkt wycieczkowy dla wszystkich miłośników Gdyni. Zobaczymy wiele niezwykłych gatunków ryb, płazów, gadów oraz innych stworzątek wodnych pochodzących z różnych rejonu świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu

ŚRODA 20.02  – MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI, czyli poznamy historię wyjazdów z ziem polskich, która toczyła się na przestrzeni setek lat. Dowiemy się o o losach milionów zarówno anonimowych ludzi, jak i tych sławnych, których nazwiska pojawiają się w kontekście wielkich osiągnięć naukowych, sportowych, biznesowych i artystycznych. Wśród wielu atrakcji Muzeum znajdziemy również kilkumetrową, multimedialną instalację globu, poświęconą polskiej obecności na świecie, czy projekt Batory w budowie – w ramach którego powstaje największa na świecie makieta statku pasażerskiego.

CZWARTEK 21.02 – Centrum Nauki Experyment, czyli w sposób namacalny na własną rękę przeprowadzimy eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.  Stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, także sami w bezpiecznych warunkach będziemy przeprowadzać doświadczenia i badać zjawiska z różnych dziedzin nauki.

PIĄTEK 22.02 – Muzeum Miasta Gdynia, czyli na własne oczy zobaczymy kilkadziesiąt tysięcy obiektów: fotografii, pocztówek, dokumentów życia społecznego, plakatów, planów, map, dzieł sztuki, które stały się bazą zbioru Muzeum Miasta Gdyni, które  jest źródłem wiedzy o przeszłym i aktualnym życiu miasta i jego mieszkańców, które niezmiennie fascynuje turystów i jest źródłem dumy ciągle nowych pokoleń gdynian.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.