Ferie zimowe w WM: Dancehall

Ferie zimowe w WM: Dancehall

5 lutego – 9 lutego, godz. 10:00-13:00

Jeśli chciałabyś zrobić coś dla siebie, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…Zapraszamy Cię na ferie, prowadzone przez Agnieszkę Miazgę, która brała udział w licznych zawodach i eventach z tancerzami z całego świata. Dancehall to taniec i gatunek muzyczny wywodzący się z Jamajki, powstały pod koniec lat 60. z klasycznego reggae. Na zajęciach nie zabraknie masy różnych kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki. Każdy trening uzupełniany jest o przekazywanie wiedzy na temat kroków, ich twórców oraz kultury jamajskiej. Taniec to wspaniała metoda na utrzymanie dobrej formy przez cały rok, zwiększenie świadomości ciała i wzmocnienie pewności siebie.

Prowadząca:
Agnieszka Miazga
Swoją przygodę z tańcem zaczynała od styli streetowych. W 2013 roku odkryła dancehall, w którym się zakochała. Zaczynała w gdańskiej ekipie Ketch A Fire. Obecnie członkini ekipy So!Dancehall prowadzonej przez Izu. Na co dzień prowadzi zajęcia dancehall w Wymiennikowni oraz jest trenerką formacji Mad Roses. Jest certyfikowaną instruktorką tańca. W 2016 roku znalazła się w TOP 8 na zawodach Dancehall Challenge, w duecie z Aleksandrą Garwacką. Nawiązała współpracę z warszawską ekipą SalsHall Ortodox, z którą wystąpiła w półfinałowym odcinku programu Mam Talent oraz brała udział w pokazie na koncercie RDX. W 2017 roku została finalistką zawodów Slavic Dancehall Queen. Dancehall Queen Style to element dancehallu, któremu poświęca najwięcej uwagi. Swoją technikę headtopa wyniosła z zajęć break’a i jak twierdzi – jest w stanie nauczyć tego tricku każdego.

Liczba uczestników: 20 osób od 13 roku życia
Wstęp: bezpłatny
Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania w Wymiennikowni i na stronie www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.