Ferie zimowe w WM: Pasja farbą na płótnie życia

Ferie zimowe w WM: Pasja farbą na płótnie życia

29 stycznia – 2 lutego, godz. 10:00-14:00

 

Jeżeli chcesz poznać podstawy graffiti oraz dowiedzieć się na czym polega street art to te zajęcia są dla Ciebie! Na 5-dniowe warsztaty z podstaw artystycznej aranżacji przestrzeni zapraszamy osoby powyżej 15 lat. Projekt realizowany będzie we wnętrzu Wymiennikowni i pozostanie tam na stałe. Celem zajęć jest nabycie umiejętności korzystania z narzędzi do tworzenia graffiti oraz wspólne stworzenie malowidła naściennego. Graffiti to jedna z form sztuki, która pozwala wyrażać swoje emocje, charakter oraz pozwala wskazać i docenić indywidualne cechy charakteru, które tworzą osobowość każdego z nas.

Materiały plastyczne wraz z materiałami ochronnymi zapewni organizator.

Prowadzący:
Piotr Kania – Beeski

Zajarany breakingiem od 2004. Już na samym początku cenił sobie oryginalny styl, smak i polot charakterystyczny dla tego stylu tańca. Reprezentuje jedną z najbardziej zadziornych i rozpoznawalnych ekip w kraju – Sztewite Gang. Bee urodził się w Grudziądzu w 91′. Od ponad półtora roku mieszka w Gdyni. Swój warsztat wzbogacał na terenie całego świata m.in. w Los Angeles, New York, Boston, Miami, Orlando, Seattle, Tokyo, Taipei itd. niejednokrotnie zdobywając wraz z ekipą najwyższe miejsca na podium. Oprócz zamiłowania do breakingu Piotrek zajmuje się malowaniem, tworząc niepowtarzalne dzieła w przestrzeniach miejskich.

Liczba uczestników: 10 osób od 15 roku życia
Wstęp: bezpłatny
Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania na stronie www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.