TRZYDNIOWE WARSZTATY – MALOWANIE MURALU 24,25,26.08.2022

Hejka! Przed nami już ostatnie trzydniowe wakacyjne warsztaty. To był intensywny czas, ale miło było go spędzić z wami! ❤
Tym razem zapraszamy was do Przystani na Opata Hackiego 33 i ogrodu społecznego na Checzy gdzie wspólnie stworzymy zielony mural!
Mural to dekoracyjne malarstwo ścienne, często bardzo dużego formatu, które upiększa miejską przestrzeń, dodaje koloru i sprawia, że nawet zwyczajna ściana może wyglądać jak dzieło sztuki 🙂
🌞 Gdzie?
Spotkanie projektowe w środę 24.08- Przystań Opata Hackiego 33 (ul, Opata Hackiego 33, 81-211 Gdynia)
Malowanie muralu 25.08 oraz 26.08 – ogród społeczny na Checzy (Ludwika Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia)
🌴 Kiedy?
24.08.2022 12:00 – 16:00
25.08.2022 11:00 – 15:00
26.08.2022 11:00 – 15:00
🙋‍♂️ Z kim?
Maciej Bukowski – Ukończył technikum o profilu graficznym. Aktualnie po obronie licencjatu na kierunku grafika na ASP w Gdańsku, a od października rozpoczyna studia magisterskie na tym samym kierunku 😉 W przyszłości chce zajmować się grafiką projektową zawodowo. Interesuje się sztukami plastycznymi od czasów szkoły podstawowej. Dużo czasu spędza na pogłębianiu swoich umiejętności warsztatowych. Uważa, że ciężka praca i zaangażowanie w tym co się robi to klucz do sukcesu. Inspiracją są dla niego ludzie, którzy zawsze potrafią znaleźć czas na pielęgnowanie swoich pasji. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, seriale i piłka nożna.
🎨 Co będziecie robić?
Cały proces zostanie podzielony na trzy dni, po 4 godzinny dziennie.
1 DZIEŃ ✏️
O 12:00 spotykacie się w Przystani na Opata Hackiego 33 (nad biblioteką) i wraz z Maciejem tworzycie projekt muralu o tematyce florystycznej, który potem wspólnie przerysujecie na ścianę. Przy okazji Maciej wytłumaczy wam zasady kompozycji, perspektywy i doboru kolorów.
2 DZIEŃ 🌈
Spotykacie się o 11 w ogrodzie społecznym na Checzy (3 minuty drogi od Przystani ZOH) i rozpoczynacie pracę nad muralem. Przenosicie swoje projekty na ścianę, szkicujecie kontury i jeśli czas wam pozwoli zaczynacie wypełniać je kolorem.
3 DZIEŃ 🎨
Kontynuujecie wypełnienia kolorem stworzonego projektu. Do malowania używacie farb fasadowych, pędzli i wałków. Maciek pokaże wam jak za pomocą kilku kolorów, możecie stworzyć całą paletę barw.
😉 Dla kogo?
Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
☺️ Jak się zapisać?
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
wymiennikownia@lis.gdynia.pl
Pamiętajcie! Zapisując się na warsztaty, wpisujecie się na wszystkie trzy dni!
👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko, wiek i nazwę warsztatów!
🔵 Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w obszarze Zamenhofa-Opata Hackiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
WSTĘP WOLNY! 💙

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.