warsztat malarski 08.09.2021, 17:00-19:00

W środę 08.09.2021 w Wymiennikowni odbędą się warsztaty malarskie MÓW MI PICASSO, które są formą malarsko-rysunkowej ekspresji w bardzo humorystycznym wydaniu 🙂

Warsztaty poprowadzi Martyna Winnicka, którą znacie z WM <3

Wszystkie niezbędne materiały plastyczne znajdziecie u nas na miejscu. Jedynie co musicie ze sobą zabrać to świetny nastrój!

Zapisujcie się, bo liczba miejsc ograniczona!

 

GDZIE?
Wymiennikownia
ul. Kartuska 20B
Gdynia

 

KIEDY?
08.09.2021 w środę,
w godzinach 17:00-19:00

 

Z KIM?
Z Martyną – z wykształcenia artystka i kulturoznawczyni. W kręgu jej zainteresowaniem znajdują się tematy związane z polskim designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Na co dzień pracuje w Wymiennikowni!

 

CO BĘDZIECIE ROBIĆ?
Każdy z uczestników stworzy swój własny obraz w stylu znanego i lubianego malarza abstrakcyjnego, Pablo Picassa, który będzie mógł zabrać ze sobą do domu.

 

DLA KOGO?
Dla każdego w wieku 13-35 lat

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy:
wymiennikownia@lis.gdynia.plW zgłoszeniu musicie wysłać swoje imię, nazwisko i wiek!

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.