WARSZTATY WYPLATANIA Z WIKLINY 11.08.2021

Tak jak zapowiadałyśmy, zapraszamy na kolejne warsztaty! Tym razem będziecie mogli spróbować swoich sił w starym rzemiośle – wyplataniu z wikliny! Na pewno nie raz mieliście w rękach piękny wiklinowy kosz, czy siedzieliście w wyplecionym fotelu – na warsztatach będzie mogli dowiedzieć się ile pracy potrzeba aby wykonać takie dzieło.

GDZIE?
w Wymiennikowni na ul. Kartuskiej 20B w Gdyni

KIEDY?
w środę 11.08 w godzinach 17:00 – 19:00

Z KIM?
Warsztaty przeprowadzi Magdalena Korbuszewska – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, czeladniczka w zawodzie koszykarz plecionkarz, doświadczona instruktorka, artystka. Potrafiąca wypleść z wikliny niesamowite rzeczy!

CO BĘDZIECIE ROBIĆ?
Tematem warsztatów będzie wyplecenie prostej tacy oraz dekoracyjnych drobiazgów z wikliny. Znajdzie się również czas na ciekawostki o wiklinie i plecionkarstwie w Polsce i na świecie oraz czym dokładnie owa wiklina jest. Jak sama Magdalena mówi: ”
Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby, które miały kontakt z wikliną, jak i tych, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił w tym rzemiośle. Ostrzegamy – wyplatanie wciąga i wzbudza emocje ”
Oczywiście po zakończonych warsztatach swoje dzieła będziecie mogli zabrać ze sobą

DLA KOGO?
Dla każdego w wieku 13-35 lat

✍🏼 JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy:
wymiennikownia@lis.gdynia.pl

W zgłoszeniu musicie wysłać swoje imię, nazwisko i wiek!

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.