Letnie warsztaty taneczne K-POP 13.07.2018

K-Pop to gatunek łączący najróżniejsze odmiany popu wywodzące się z Korei, w którym ważna jest nie tylko sama muzyka, ale i cały performance, który ją otacza – stylizacje, koncepty i przede wszystkim choreografie. Na półkoloniach z K-Dance (9.07-13.07.2018) uczyłyśmy się tańczyć układy swoich ulubionych artystów takich jak BTS, EXO, Seventeen czy Blackpink, pracując nie tylko nad samą progresją ruchów, ale i nad synchronizacją tańca z muzyką oraz resztą grupy czy poprawnym lip-sync do piosenki.

Fot. M.Dębna

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.