SB YCGN wizyta studyjna w Polsce, 19-21.02.2020

Wizyta studyjna w Polsce (Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie i Gdynia) zorganizowana została przez Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk w porozumieniu z Fundacją Civis Polonus z Warszawy oraz z lokalnymi samorządami i organizacjami krajowymi wspierającymi i integrującymi młodzież jak m.in.: Polska Rada Organizacji Młodzieżowych, Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej czy Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem.   Była to czwarta wizyta studyjna projektu SB YCGN w samorządach członkowskich projektu, a zarazem pierwsza wizyta studyjna całego zespołu w Polsce. Stanowiła ona podsumowanie dotychczasowych działań realizowanych w samorządach w ramach projektu, który trwa od ponad dwóch lat i jest finansowany z programu Interreg południowy Bałtyk 2014-2020. Wizyta studyjna w Polsce, w której Gmina Miasta Elbląg pełniła rolę gospodarza i bazy logistycznej dla całego wydarzenia to element obowiązkowy dla wszystkich partnerów krajowych i zagranicznych stanowiący kontynuację części szkoleniowo-warsztatowej obejmującej przedstawicieli z Polski, Litwy, Szwecji.   Celem wizyty było zobrazowanie sytuacji samorządu młodzieżowego w Polsce oraz szeroko pojętej partycypacji obywatelskiej, występującej na różnych szczeblach funkcjonowania naszych samorządów. Jednym z zadań wydarzenia była prezentacja polskich metod aktywizacji młodego pokolenia i działań w zakresie włączania obywatelskiego i wspierania młodych obywateli (na przykładzie polskich samorządów i organizacji działających na rzecz młodzieży).  

Fot. A. Trafas

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.