Break podstawa

BREAK PODSTAWA

Zajęcia taneczne, podczas których nauczysz się podstaw tańca Breakdance. Nigdy nie tańczyłeś? Zawsze chciałeś spróbować? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Jeżeli już coś umiesz i chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności – zapraszamy również : )

CO I JAK?
Zajęcia odbywać się będą w czwartki od 21.03 w godzinach 17:00-18:00.  Prowadzić je będzie Kamil Podgórski. Przychodzimy 15 min przed zajęciami, żeby na spokojnie przebrać się w wygodne ciuchy sportowe.
Zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki, a następnie przechodzimy do nauki tańca. Zajęcia zakończymy serią ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych oraz rozciąganiem.

Prowadzący: Kamil Podgórski – Bboy z niemalże 10 letnim stażem. Swoją przygodę z tańcem zaczął w 2010 roku, kiedy to kolegami z osiedla tańczył na kartonach. Na codzień student Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, mors i honorowy dawca krwi. Oraz stały gość Wymmienikowni podczas otwartych treningów breakingu – które przypomnijmy, odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 18:00-21:00 i na których śmiało będzie mogli zostać po zajęciach Break Podstawa : )

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.