Break podstawa

Break dla początkujących zawsze w czwartki! Jeśli jesteście ciekawi jak robi się headspins, airflares, elbow airflares, flares, windmills, fedorchenko, crickiets, swapes to … zapraszamy na zajęcia, które poprowadzą Bboy’e Jaybi i Tivor. Breakdance to jeden z najtrudniejszych tańców, który wymaga dużo pracy nad swoim ciałem, uczy dążenia do celu, dyscypliny, rozwija koordynację ruchową, kreatywność i poczucie rytmu.

Kiedy? Czwartki, godz. 18:00-20:00

Prowadzący: Jakub Bartkowiak (Jaybi) i Tomasz Tiwończuk (Tivor)

Bboy Jaybi – tancerz z 14-letnim doświadczeniem w tańcu współczesnym, jazzie, balecie, hip-hopie, rockdance i breakdance. Związany jest z trójmiejskimi grupami tanecznymi „Mad Smokers”, „Deep Side Crew” i włoską grupą „Lil City Crew”. Wiedzę i doświadczenie zdobył występując na polskiej i europejskiej scenie, poprzez udział w licznych zawodach, warsztatach i spektaklach tanecznych. Pracował w Teatrze Muzycznym w Gdyni i Teatro Sociale di Mantora we Włoszech. Umiejętności uzyskane w tańcu i szeroko rozumianej kulturze hip-hop wykorzystuje do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Bboy Tivor –  tancerz breakdance ze specjalizacją w elementach Powermoves (headspins, airflares, elbow airflares, flares, windmills, fedorchenko, crickiets, swapes). Posiada tytuł trenera II klasy gimnastyki uzyskany na studiach AWFiS w Gdańsku, oraz bardzo duże uznanie wśród najlepszych tancerzy ze sceny trójmiejskiej i polskiej. Co roku prowadzi treningi na AWFiS dla trójmiejskich instruktorów tanecznych i początkujących tancerzy.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.