Dancehall- grupa początkująca

Jeśli chciałabyś zrobić coś dla siebie, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…Zapraszamy Cię na zajęcia dancehall z Agnieszką, która brała udział w licznych zawodach i eventach z tancerzami z całego świata, w tym z Jamajki. Na zajęciach przybliży Wam czym tak naprawdę jest ten styl tańca. Nie zabraknie masy różnych kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki. Taniec to wspaniała metoda na utrzymanie dobrej formy przez cały rok i wzmocnienia pewności siebie.

Kiedy? Piątki, godz. 16:30-17:30 (grupa początkująca), godz. 17:30-18:30 (grupa zaawansowana przygotowująca się do zawodów lub pokazów)

Prowadząca: Agnieszka Miazga  – swoją przygodę z tańcem zaczynała od styli streetowych. W 2013 roku odkryła dancehall, w którym się zakochała. Zaczynała w gdańskiej ekipie Ketch A Fire. Obecnie członkini ekipy So!Dancehall prowadzonej przez Izu. Na co dzień prowadzi zajęcia dancehall w Wymiennikowni oraz jest trenerką formacji Mad Roses. Od października tego roku jest certyfikowaną instruktorką tańca. W 2016 roku znalazła się w TOP 8 na zawodach Dancehall Challenge, w duecie z Aleksandrą Garwacką. Nawiązała współpracę z warszawską ekipą SalsHall Ortodox, z którą wystąpiła w półfinałowym odcinku programu Mam Talent oraz brała udział w pokazie na koncercie RDX. W 2017 roku została finalistką zawodów Slavic Dancehall Queen. Dancehall Queen Style to element dancehallu, któremu poświęca najwięcej uwagi. Swoją technikę headtopa wyniosła z zajęć break’a i jak twierdzi – jest w stanie nauczyć tego tricku każdego.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.