Gdański Tydzień Praw Zwierząt

Czy wiesz, że 22 maja obchodzimy w Polsce Dzień Praw Zwierząt? Z tej okazji chcemy cię zaprosić do zastanowienia się przez chwilę nad losem zwierząt, z którymi koegzystujemy w jednej przestrzeni. Nie chodzi nam jedynie o te, które mamy w domu, ale również dzikie zwierzęta (lisy, foki, dziki), owady, a także zwierzęta hodowlane. Jaki mamy do nich stosunek? Co o nich wiemy? Jak o nie dbamy?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Gdańskiego Tygodnia Praw Zwierząt. Co cię czeka?
🦊 Szereg spotkań i warsztatów, gdzie będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat aspektów etycznych i prawnych, porozmawiać o dobrostanie zwierząt domowych, poznać weganizm od kuchni i dowiedzieć się, jak pomagać dzikim zwierzętom w mieście.
🦊 Międzypokoleniowy Okrągły Stół, podczas którego wspólnie wypracujemy postulaty korzystając z wiedzy i doświadczenia osób reprezentujących różne grupy wiekowe, płcie, grupy zawodowe itd.
🦊 Marsz Dla Zwierząt, czyli demonstracja ulicami miasta, podczas której zaprezentujemy wypracowane wcześniej postulaty i pokażemy, że temat ten jest istotny dla mieszkańców_nek
Już wkrótce podamy szczegółowy program!
Inicjatywa jest realizowana w ramach Funduszu Innowacji Społecznych INNaczej, którego Organizatorem jest Miasto Gdańsk, a Operatorem Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.