KWIECISTE WORKO-PLECAKI warsztat

Cześć wszystkim!
Kochamy lato i chcemy jak najdłużej cieszyć się jego barwami. A nic tak nie cieszy oka jak kolorowe i różnorodne kwiaty ❤ dlatego zapraszamy Was na warsztat z ozdabiania worko-plecaków motywami roślinnymi.
🌞 Gdzie?
Wymiennikownia
ul. Kartuska 20B
Gdynia
⏰ Kiedy?
11.08.2022
17:00 – 19:00
🏃‍♀️ Z kim?
Warsztaty poprowadzi animatorka z Wymiennikowni – Justyna, którą znacie z warsztatów.
🕯️ Co będziecie robić?
Mamy dla was bawełniane worko-plecaki, już gotowe! To od Was jednak będzie zależeć, jak je ozdobicie. Przygotujemy dla Was różne inspiracje i pomysły na to jak i z czego wykonać kwiaty i elementy roślinne, by nadać im indywidualnego stylu.
😊 Dla kogo?
Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
📃 Jak się zapisać:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
wymiennikownia@lis.gdynia.pl
👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
WSTĘP WOLNY! 🍄
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.