RYSUNEK

Wpadajcie do Wymiennikowni na zajęcia z rysunku! 🎨
⏱ W każdy wtorek 17:00-19:00
🌞 Zajęcia są dla każdego w wieku 13-35 lat.
Nie musisz potrafić rysować – nasz prowadzący Maciej wszystkiego Cię nauczy! Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć są na miejscu, zabierz tylko pozytywne nastawienie i wpadaj! 😉
👨‍🎨 Maciej Bukowski – Ukończył technikum o profilu graficznym. Aktualnie student ASP w Gdańsku na kierunku grafika. W przyszłości chce zajmować się grafiką projektową zawodowo. Interesuje się sztukami plastycznymi od czasów szkoły podstawowej. Dużo czasu spędza na pogłębianiu swoich umiejętności warsztatowych. Uważa, że ciężka praca i zaangażowanie w tym co się robi to klucz do sukcesu. Inspiracją są dla niego ludzie, którzy zawsze potrafią znaleźć czas na pielęgnowanie swoich pasji. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, seriale i piłka nożna.
📌 Gdzie?
Wymiennikownia – Młodzieżowe Centrum Innowacji Społecznych i Designu
ul. Kartuska 20B (wejście obok biblioteki)
Gdynia
WSTĘP ZA FREE! ✨
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.