SZYCIE RĘKAWICZEK warsztaty

Nic przyjemnego złapać dłonią za zimną klamkę od drzwi, rozmawiać przez telefon gdy chłód na zewnątrz czy iść za rękę w zimowy dzień 🥶❄️ Pewnie powiecie – „mamy przecież rękawiczki”, a my na to – A MACIE TAKIE, KTÓRE SAMI SOBIE ZROBILIŚCIE I NIKT INNY TAKICH NIE MA? 😃
Wpadajcie na warsztaty, pokażemy wam jak zrobić ciepłe rękawiczki na dwa palce. 🧤
🌎 Wymiennikownia
ul. Kartuska 20B
Gdynia
⏰ Kiedy?
03.11.2022
17:00 – 19:00
🏃‍♀️ Z kim?
Warsztaty poprowadzą animatorka z Wymiennikowni Justyna i Martyna, które znacie z warsztatów.
🥊 Co będziecie robić?
Ciepłe i cool rękawiczki na dwa palce! Wykorzystamy ciepłe materiały i nauczmy się jak fajnie szyć ręcznym ściegiem dzierganym – co to takiego? Przekonacie się na warsztatach.
😊 Dla kogo?
Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
📃 Jak się zapisać:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
wymiennikownia@lis.gdynia.pl
👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
WSTĘP WOLNY 🙂

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.