TRZYDNIOWE WARSZTATY TKACKIE – MAKATKI

HEJO!
Kolejne trzydniowe warsztaty przed nami. Tym razem tkackie! A będziemy własnoręcznie robić makatki!
A co to właściwie jest?
Makatka to niewielka tkanina dekoracyjna zawieszana na ścianach lub rozkładana na meblach. Zazwyczaj robi się ją na krośnie, ale z racji tego, że jesteśmy fanami własnoręcznych rozwiązań – zrobimy je na krośnie własnej roboty.
✨ Gdzie?
Wymiennikownia
ul. Kartuska 20b
🌻 Kiedy?
Trzy dni – 2,3,4.08.2022
w godzinach 12:00 – 14:00
🧕 Z kim?
Warsztaty poprowadzi wolontariuszka Sumeyye, którą poznaliście na lipcowych warsztatach krawieckich z szycia toreb 😉 Sumeyye mówi w języku angielskim – ale też o nic nie martwcie, nasi wolontariusze, którzy mówią po polsku wam pomogą ❤
🏝️ Co będziecie robić?
Każdy z Was będzie mógł zaprojektować i wykonać ręcznie makatkę – wzór będziecie mogli wybrać sami z przygotowanych przez nas inspiracji. Do dyspozycji jak zawsze duuuużo materiałów, sznurków i włóczek.
😉 Dla kogo?
Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
☺️ Jak się zapisać?
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
wymiennikownia@lis.gdynia.pl
Pamietajcie! Zapisując się na warsztaty, wpisujecie się na wszystkie trzy dni!
👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko, wiek i nazwę warsztatów!
WSTĘP WOLNY! 💙

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.