WARSZTAT – ORIGAMI

Origami to sztuka składania papieru wywodząca się z Chin, która rozwinęła się w Japonii. To zdecydowanie bardzo relaksująca forma warsztatów. Wpadajcie, Artur pokaże Wam jak wyczarować coś czadowego ze zwykłej kartki papieru! A, że zrobiło się ciepło i każdego to cieszy – to tematem przewodnim będzie WIOSNA! 🌸
📌 Gdzie?
Wymiennikownia
ul. Kartuska 20B
Gdynia
🔔 Kiedy?
10.05.2022
18:00 – 19:30
👩 Z kim?
Warsztaty poprowadzi Artur Zieliński, która ma 19 lat i jest osobą dorosłą ze spektrum autyzmu. Jego hobby jest origami – Artur potrafi złożyć nie tylko samoloty, ale też żurawia, ośmiornicę i jednorożca!
Do tej pory przeprowadzał już warsztaty w AQQ Montessori, a miesiąc temu w Szkole Podstawowej DAR. Liczy na to, że i tym razem, uczestnicy będą zadowoleni i wszyscy będą się świetnie bawić!
Oprócz origami pasjonuję się grami planszowymi (ulubione to szachy), ligą hokejową NHL oraz programowaniem gier w Scratchu. Uwielbia zagraniczne podróże, gdzie może spróbować lokalnych dań.
🥢 Co będziecie robić?
Podczas warsztatów Artur opowie Wam, czym jest sztuka składania papieru – origami, a następnie wspólnie z złożycie aż 3 wzory! Tematem przewodnim będzie wiosna 🌿
Dzięki warsztatom:
– rozwiniecie myślenie twórcze i konstrukcyjne oraz wyobraźnię przestrzenną
– nauczycie się dokładności i cierpliwości
🐨 Dla kogo?
Dla wszystkich w wieku 13-35 lat 🌞
📃 Jak się zapisać:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
wymiennikownia@lis.gdynia.pl
💢 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!

Wstęp wolny!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.