Eurodesk

W Wymiennikowni znajduje się punkt informacyjny Eurodesk, znajdziesz u nas informację o możliwościach wyjazdów za granice w ramach staży, szkoleń, wymiany studenckiej lub wolontariatu, programach edukacyjnych, konkursach, możliwościach pozyskiwania grantów i partnerów do realizacji projektów. Eurodesk to program Unii Europejskiej, dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą oraz organizacji młodzieżowych. Jest finansowany i wspierany merytorycznie przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu Erasmus+. To sieć, która działa w 36 krajach Unii Europejskiej i do której należą organizację i instytucje pracujące z młodzieżą.

Eurodesk wspiera programy i inicjatywy Unii Europejskiej takie jak Europejski Korpus Solidarności, w ramach którego co roku Wymiennikownie odwiedza wolontariusz długoterminowy, jak również DiscoverEu, czyli inicjatywę dzięki, której młodzi ludzie mogą odbyć podróż (głównie koleją) po Europie i nabywać doświadczenia.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przyjdź osobiście porozmawiać z wolontariuszem!

https://www.eurodesk.pl/

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.