tło

BBOY JAM SESSION 05.11.2022, 17-20

  Kształt 1
  Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na BBOY JAM SESSION przy akompaniamencie żywej muzyki! To czas na wspólny trening breakdance dla każdego zajawkowicza.
  O oprawę muzyczną zadbają wykładowcy ze szkoły muzycznej Straż Rytmiczna, w składzie:
  Hubert Baumann – gitara
  Dawid Kłos – Bas
  Krystian Bartusik – perkusja
  👣 Kiedy?
  Sobota 5 Listopada 2022
  17:00-19:00
  Całe wydarzenie krótko, konkretnie i na temat, więc synchronizujcie zegarki i bądźcie na czas!
  👣Gdzie?
  Wymiennikownia,
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia Chylonia
  👣 Wjazd:
  Free!
  NA CO MOŻECIE LICZYĆ?
  💥 funk & breaks grany na żywo
  💥 super zabawa z fajnymi kolegami
  💥 zakwasy w niedzielę
  Wyprasujcie skarpety i przybywajcie tłumnie! A dlaczego warto przybyć?
  Bo trójmiejska scena breakingu to przykład jak na dłoni, że miłość do tańca to nie chwilowa zajawka, lecz kunszt pielęgnowany przez lata, a nawet dekady 🤙🏼
  Breaking, który od zawsze był aterybutem młodzieży, dziś kultywowany jest w 3mieście prze doświadczonych bboys z wieloletnim stażem.
  Warto zobaczyć jak wysiłek, wyrzeczenia i ciężka praca idą ręka w rękę z pięknymi emocjami i energią zostawianą na parkiecie.
  Czy warto w sobotę być tego częścią? Przyjdź i sam sprawdź!
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.