tło

Breakstory vol.1 – 29.08.2020 Fyrtel

  Kształt 1

  Elko wszystkim,
  Wpadajcie na Fyrtel (ul. św.Piotra 19 w Gdyni) w ostatnią sobotę sierpnia (29.08) na taneczny evencik BREAKSTORY.
  W godzinach 18:00-22:00 przejmujemy ulicę, by zakręcić się na głowie. Każdy tancerz zajawkowicz będzie mógł spróbować swoich sił w otwartym jam’ie breakdance.
  B-boys i B-girls – widzimy się!

  Muzę z czarnych płyt zapoda na żywo niezawodny duet DIA & TUX.

  A nacarmi nas Carmnik : )

  Nie zapominajmy jednak, że nadal obowiązują zasady anty-wirus czyli trzymamy dystans, a przed wskoczeniem na taneczną matę psikamy łapki płynem dezynfekującym – wszystko będzie na miejscu!

  Wydarzenia organizowane jest przy wsparciu Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu w Gdyni (ul. Kartuska 20b, 81-002 Gdynia) , działającej w ramach jednostki budżetowej Gminy Miasta Gdynia Laboratorium Innowacji Społecznych z siedzibą na ul. Żeromskiego 31, 81-436 Gdynia.
  Wymiennikownia to miejsce dla osób w wieku 13-35 lat, w którym można wziąć udział w zajęciach lub warsztatach, wymienić się pasjami i pomysłami, poznać ciekawych ludzi, swobodnie spędzać czas, odpocząć. Ale nie tylko – organizowane są tu także spotkania organizacji i eventy robione przez młodzież dla młodzieży. To jakie wydarzenia będą się tu odbywać zależy wyłącznie od młodych ludzi. Wszystkie wydarzenia organizowane przez Wymiennikownię są dla uczestników całkowicie bezpłatne : )
  To właśnie w Wymiennikowni od lat, na wspólnych treningach, spotykają się bboys z całego Trójmiasta! Jeśli również chcecie wpaść – zapraszamy w godzinach 17:00-20:00 w poniedziałki.

   

  REGULAMIN WYDARZENIA:

  regulamin

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.