tło

Ferie zimowe DANCEHALL 11-15.02.2019

  Kształt 1

  FERIE Z DANCEHALLEM W WYMIENNIKOWNI

  11.02 – 15.02.2019

  Tydzień wypełniony treningami w godzinach 10.00 – 13.00

  Zajęcia z zakresu: Dancehall, DHQ Style, Akro, Stretching

  Prowadząca: Agnieszka Miazga

  Liczba uczestników: 20 osób (możliwość uczestnictwa od 13 do 35 roku życia)

  Wstęp: bezpłatny

  Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: wymiennikownia@lis.gdynia.pl

  Karta kwalifikacyjna i regulamin:

  Karta_-kwalifikacyjna_-uczestnika_-półkoloni

  regulamin 2019

  KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ NALEŻY DONIEŚĆ NAJPÓŹNIEJ PIERWSZEGO DNIA PÓŁKOLONII! to bardzo ważne, bez niej nie wpuszczamy 🙁 Za osoby niepełnoletnie kartę wypełnia rodzic lub opiekun prawny. Część “III” karty wypełnia organizator. W informacji o szczepieniach prosimy o zrobienie klamry z informacją “zgodnie z aktualną książeczką szczepień”. W razie pytań prosimy dzwonić do Wymiennikowni 58 663 12 55

  O Agnieszce:

  przygodę z tańcem zaczynała od styli streetowych. W 2013 roku odkryła dancehall, w którym się zakochała. Zaczynała w gdańskiej ekipie Ketch A Fire. Obecnie członkini formacji So!Dancehall trenowanej pod okiem Izu. Na co dzień prowadzi zajęcia dancehall w Wymiennikowni oraz jest trenerką grupy Up Squad. Od lutego 2017 zajęła się również organizacją cyklu warsztatów połączonych z contestem pod nazwą Move Dem Up, w tym samym roku zdobyła także uprawnienia instruktora tańca. W 2016 roku znalazła się w TOP 8 na zawodach Dancehall Challenge, w duecie z Aleksandrą Garwacką. Nawiązała współpracę z warszawską ekipą SalsHall Ortodox, z którą wystąpiła w półfinałowym odcinku programu Mam Talent oraz brała udział w pokazie na koncercie RDX. W 2017 została finalistką zawodów Slavic Dancehall Queen. Natomiast w 2018 zdobyła 1 miejsce, a tym samym tytuł „Fashion Ova Style Makes Di Attitude Gyal” na zawodach A Queen Ting. W kwietniu tego roku razem z Olą Garwacką ponownie udało im się przejść eliminacje i zająć 5 miejsce w kategorii duetów na zawodach Dancehall Challenge. Razem z ekipą So!Dancehall w 2017 roku dały pokaz na festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę, dziewczyny wywalczyły także 2 miejsce na zawodach Attitude Attack. W 2018 zajęły 4 miejsce na zawodach Dancehall or Die “Special Gyal”. Dancehall Queen Style to element dancehallu, któremu poświęca najwięcej uwagi. Swoją technikę headtopa wyniosła z zajęć break’a i jest to jej ulubiony element do nauczania innych. Agnieszka brała udział w licznych warsztatach, zawodach i eventach dancehall’owych z tancerzami z całego świata. Nieustanie stara się poszerzać swoją wiedzę, aby dalej się rozwijać.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.