tło

Ferie zimowe w WM: Pasja farbą na płótnie życia

  Kształt 1

  Ferie zimowe w WM: Pasja farbą na płótnie życia

  29 stycznia – 2 lutego, godz. 10:00-14:00

   

  Jeżeli chcesz poznać podstawy graffiti oraz dowiedzieć się na czym polega street art to te zajęcia są dla Ciebie! Na 5-dniowe warsztaty z podstaw artystycznej aranżacji przestrzeni zapraszamy osoby powyżej 15 lat. Projekt realizowany będzie we wnętrzu Wymiennikowni i pozostanie tam na stałe. Celem zajęć jest nabycie umiejętności korzystania z narzędzi do tworzenia graffiti oraz wspólne stworzenie malowidła naściennego. Graffiti to jedna z form sztuki, która pozwala wyrażać swoje emocje, charakter oraz pozwala wskazać i docenić indywidualne cechy charakteru, które tworzą osobowość każdego z nas.

  Materiały plastyczne wraz z materiałami ochronnymi zapewni organizator.

  Prowadzący:
  Piotr Kania – Beeski

  Zajarany breakingiem od 2004. Już na samym początku cenił sobie oryginalny styl, smak i polot charakterystyczny dla tego stylu tańca. Reprezentuje jedną z najbardziej zadziornych i rozpoznawalnych ekip w kraju – Sztewite Gang. Bee urodził się w Grudziądzu w 91′. Od ponad półtora roku mieszka w Gdyni. Swój warsztat wzbogacał na terenie całego świata m.in. w Los Angeles, New York, Boston, Miami, Orlando, Seattle, Tokyo, Taipei itd. niejednokrotnie zdobywając wraz z ekipą najwyższe miejsca na podium. Oprócz zamiłowania do breakingu Piotrek zajmuje się malowaniem, tworząc niepowtarzalne dzieła w przestrzeniach miejskich.

  Liczba uczestników: 10 osób od 15 roku życia
  Wstęp: bezpłatny
  Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania na stronie www.wymiennikownia.org

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.